Aktualności - Żłobek

03.06 – Zdjęcia grupowe.

06.06 –  Teatrzyk pt. „Lato”, o godz. 10.45.

11.06 – Zapraszamy Rodziców na pokazy taneczne na zakończenie sezonu z Panią Anitą w Familijnych Skrzatach.

Godz 15.00 – Żaby i Jeże

Godz. 15.40 – Motyle i Sowy

19.06 – FESTYN RODZINNY na terenie Happy House, godz. 15:00 – występy starszaków z Happy House.

Od godziny 16:00 atrakcje dla Wszystkich dzieci :).

Prosimy o odebranie dzieci z placówki Familijne Skrzaty do godziny 15:30 i przyprowadzenie na festyn na terenie Happy House.

20.06 – Boże Ciało – przedszkole zamknięte.

21.06 – Dzień dyżurowy w przedszkolu Familijne Skrzaty. Obowiązkowa lista zapisu dostępna w późniejszym terminie.

W lipcu i w sierpniu w przedszkolu Familijne Skrzaty odbywa się dyżur wakacyjny, grupy są łączone rocznikowo. Prosimy o poinformowanie wychowawcy o nieobecności dziecka bądź przekazanie wniosku o urlopowanie.

UWAGA! 1-3 maja: PRZEDSZKOLE ZAMKNIĘTE.

24.05 – Dzień mamy i taty w przedszkolu. Zapraszamy rodziców na występ dzieci.

Żaby i Jeże, godz. 14:00

Delfinki, godz. 14:00

Motyle i Sowy, godz. 15:30

Wiewiórki godz. 15:30

27.05 – Wycieczka do TRAPERSKIEJ OSADY w Owińskach dla grup: Sowy, Motyle, Żaby i Jeże. W tym dniu śniadanie odbędzie się wyjątkowo wcześniej, o godzinie 7:45.

W planie wycieczki m.in.:

– Zwiedzanie traperskiej osady i okolicy,

– Spacer przyrodniczy – skraj Puszczy Zielonka: szukanie i rozpoznawanie tropów leśnych zwierząt,

– Mini ZOO: Spotkanie i karmienie zwierząt takich jak: konie, osiołki, strusie afrykańskie, australijskie Emu, owieczki kameruńskie, kózki miniaturowe.

– Tor  survivalowy – przeszkody terenowe dla dzieci,

– Plac zabaw  – zabawy,

– Odwiedziny u wilczej rodziny  – poznanie psów północy Husky Syberian.

Prosimy o dostosowanie stroju do charakteru wycieczki. Drugie śniadanie oraz woda będzie zapewniona (nie zabieramy plecaczków itp.)

31.05 Koncert Filharmonii Pomysłów pt. „Ulica Sonika Saksofonika”

W dniu 15.05. (środa) będą odrabiane zajęcia z judo, które nie odbyły się 19.04. z powodu dyżuru w placówce.

W dniu 29.05 (środa) będą odrabiane zajęcia z judo, które nie odbyły się dnia 24.05 z powodu przedstawienia z okazji Dania Mamy i Taty.