Nasze motto:
„Dla nas najważniejsze jest aby nasze dzieci były szczęśliwe, gdyż tylko ze szczęśliwych dzieci wyrastają szczęśliwi dorośli”.

Przedszkole i żłobek zapewnia opiekę, wychowanie w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Dzieci mają możliwość samorealizacji i aktywnego odkrywania swoich możliwości.

Dzięki bogatej ofercie zajęć dodatkowych rozwijają swoje zainteresowania wzbogacając wiedzę o otaczającym świecie.

Nasze przedszkole jest kolorowe i bajeczne. Ciągle doskonalimy swoją bazę lokalową. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt, nowe meble, pomoce dydaktyczne i piękne zabawki.

Nasz plac zabaw zaspokaja potrzeby ruchowe dzieci na świeżym powietrzu i zachęca do zabawy.

Absolwenci naszego przedszkola to dzieci otwarte, twórcze, komunikatywne, przygotowane do podjęcia obowiązków na kolejnym szczeblu edukacji.

Znają siebie i swoje możliwości, akceptują odrębność innych, potrafią odnaleźć się w nowej sytuacji, rozwiązują problemy, dążą do osiągnięcia sukcesu i radzą sobie z porażkami.

Zapisz do nas swoje dziecko

Nabór do naszych placówek trwa cały rok. Przyjmujemy wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.
Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Serdecznie zapraszamy.

Relaks i odpoczynek

W naszych placówkach, po obiedzie, wszystkie dzieci odpoczywają. Odbywa się to na różne sposoby w zależności od wieku maluchów min. słuchanie muzyki relaksacyjnej, słuchanie bajek inspirowanych przez nauczyciela.

Zajęcia dodatkowe

W naszym przedszkolu dzieci będą rozwijać swe umiejętności artystyczne i sportowe. Wystarczy dać dzieciom pole do popisu, by mogły realizować się wcielając rozmaite role a nade wszystko świetnie się bawić.

Kadra

Nasza kadra to zespół młodych, pełnych pasji i zaangażowania nauczycieli, specjalistów i instruktorów, którzy dbają o wszechstronny rozwój swoich wychowanków oraz o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu i żłobku.

Prywatne przedszkole Happy House | Prywatny żłobek Familijne Skrzaty © 2024 All rights reserved | Polityka prywatności oraz Klauzla informacyjna RODO