Ramowy plan dnia dzieci przedszkolnych:

Jak nam mijają dni od poniedziałku do piątku

• 6.15 – 8.30 – Przychodzenie dzieci do przedszkola, zabawy dowolne, praca indywidualna z dziećmi
  • 8.30 – 9.00 – Poranne zabawy ruchowe z elementami gimnastyki,czynności samoobsługowe, zabiegi higieniczne
  • 9.00 – 10.00 – Śniadanie
  • 10.00 – 11.00 – Zajęcia rozwijające aktywność twórczą dzieci kierowane przez nauczyciela
  • 11.00 – 12.00 – Pobyt na świeżym powietrzu prace indywidualne w grupach zajęcia i zabawy edukacyjne
  • 12.00 – 13.00 – Obiad
  • 13.00 – 14.50 – Relaks, odpoczynek,  zabawy relaksujące, wyciszające, słuchanie muzyki relaksacyjnej, słuchanie bajek i opowiadań inspirowanych przez nauczyciela.
  • 14.50 – 15.20 – Podwieczorek
  • 15.20 – 17.15 – Zajęcia  dodatkowe, spacer i zabawy w ogrodzie przedszkolnym,zabawy spontaniczne , zajęcia porządkowe, rozchodzenie się dzieci do domów.

Tygryski

Żabki

Pszczółki

Jeżyki

Żabki

Pszczółki

Misie

Motylki

Biedronki

Tygodniowy plan zajęć dodatkowych

W naszym przedszkolu dzieci będą rozwijać swe umiejętności artystyczne i sportowe. Wystarczy dać dzieciom pole do popisu, by mogły realizować się wcielając rozmaite role a nade wszystko świetnie się bawić.

Zajęcia proponowane dzieciom:

• zajęcia teatralne – to zajęcia, na których w jednej chwili można stać się księżniczką, rycerzem, a nawet kosmitą czy smokiem… A dodatkowo ćwiczyć wymowę, rozwijać ekspresję, przygotowywać mini spektakle, by w końcu wystąpić przed publicznością, (raz w miesiącu)
  • język angielski – w niewielkich grupach, wykorzystując metody, dzięki którym dzieci wiele się uczą, choć mają wrażenie, że to tylko świetna zabawa
  • karate
  • zajęcia z piłki nożnej
  • ceramika
  • lekkoatletka
  • robotyka
  • zajęcia taneczne
  • judo

Prywatne przedszkole Happy House | Prywatny żłobek Familijne Skrzaty © 2024 All rights reserved | Polityka prywatności oraz Klauzla informacyjna RODO